22 Haziran 2018 - 20:00 GÖKTÜRK Sizlerle!

Oyunumuz Açılmıştır, Oyunda Hemen Sizde Yerinizi Alın..!

BRATVA vs RahatOL Anlaşmalı - Saplamalı VS (AMA TERSTEN)

Chuff

Mist Knight
AlemGame Oyuncusu
Çocuksun çocuk laflara bak daha konuşmayı ikili diyalog kurmayı bilmiyorsun seviyeden bahsediyorsun orası en komik tarafı işte ağza alınmayacak hakaretler edip birde seviye demen gerçekten komik seni muhatap alıp bir şeyler yazıyorum ya buraya yazarken gülüyorum gülerek yazıyorum çünkü senin gibi ne idiğü belirsiz veled-i zinalar ile dolu ülke senin ve senin gibi yobaz cahil aile terbiyesi almamış insanları sınır dışı etmek lazım gereksiz luzumsuz bir halta yaramayan bir insansın..Son olarak ülemin çeşitli yerlerinde mücade veren Hilal BIYIKLI özel harekatçı dostlarıma ithafen açılmış bir isim bir nick Hilal BIYIKLI abilerimiz dostlarım benim gibi ülkemizin çeşitli yerlerinde mücadele verip şehit düşmüştür senin gibi soyu sopu belli olmayan döl israfları gelip ağza alınmayacak laflar edebilir gün gelir arkana yaslanarak rahat rahat yazdığın o parmakları tek tek kesip eline verirler haberin olsun haddini bil oynunu oyna soysuz köpek..
Arkadaşım faaliyetlerini oyun içinden görelim , zırıldama forumda.

Chuff

Mist Knight
AlemGame Oyuncusu
Abidin cahili, şeytanın oyuncağıdır. Fareyi cebinde taşıyanlar gibi.Git yaşıtların eğlen yobaz herif.
Evetttt bakıyorumda tahrik olmalar başlamış :) Zırılda evladım zırılda , Gangster clanı zaten vasfı olmayan hatta görünmeyen bi clan . Şaşırmadık yani senin clan başkanı olmana :) Biz susalım , sen zırılda ; İyi zırıldamalar :)

HilalBIYIKLILAR

Training Knight
AlemGame Oyuncusu
Evetttt bakıyorumda tahrik olmalar başlamış :) Zırılda evladım zırılda , Gangster clanı zaten vasfı olmayan hatta görünmeyen bi clan . Şaşırmadık yani senin clan başkanı olmana :) Biz susalım , sen zırılda ; İyi zırıldamalar :)
Ula sen kimsin de beni tahrik edeceksin :) sen kendini nimetten mi sayıyorsun çocuksun sen daha çocuk :) adam kıcı kırık oyunda aslan kesilmiş :) cümlelere bak ya ulan daha cümle kurup konuşmasını bilmiyorsun dur dur vasıf ne demek biliyor musun abisi :) hep sağdan soldan duyma laflar yemin ediyorum kopyala yapıştır nasıl bir tiplemedir zaman kaybısın çocuk zaman kaybı :) O kadar içerlenmiş ki clanıma bile laf atıyor clanım ne alaka konuyla ne alakası var :) :) :)

Chuff

Mist Knight
AlemGame Oyuncusu
Ula sen kimsin de beni tahrik edeceksin :) sen kendini nimetten mi sayıyorsun çocuksun sen daha çocuk :) adam kıcı kırık oyunda aslan kesilmiş :) cümlelere bak ya ulan daha cümle kurup konuşmasını bilmiyorsun dur dur vasıf ne demek biliyor musun abisi :) hep sağdan soldan duyma laflar yemin ediyorum kopyala yapıştır nasıl bir tiplemedir zaman kaybısın çocuk zaman kaybı :) O kadar içerlenmiş ki clanıma bile laf atıyor clanım ne alaka konuyla ne alakası var :):):)
Ya kuş beyinli hala burdamısın sen ? Oyun içinde abi abi aglıyon